Sztuczne tulipany

Sztuczne tulipany najczęściej wykonane są z silikonu lub pianki. W naszym sklepie znajdziesz w większości silikonowe sztuczne tulipany. Najbardziej zbliżone do naturalnego odpowiednika są sztuczne tulipany wykonane z silikonu. Dzięki zastosowaniu metody wtryskiwania silikonu podczas produkcji powstają sztuczne tulipany wyglądem przypominające żywe okazy. Silikon jest barwiony w masie, dlatego sztuczne tulipany produkowane z silikonu są odporne na warunki atmosferyczne i z powodzeniem mogą być stosowane w dekoracjach przeznaczonych na zewnątrz np. świątecznych stroikach przed dom, wielkanocnych stroikach na cmentarz.

Sztuczne silikonowe tulipany jak żywe – teraz to możliwe

Sztuczne tulipany wykonane z silikonu doskonale odwzorowują swoje naturalne odpowiedniki. Kwiaty dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach w wersjach pojedynczych i całych pękach po 5 sztuk, które zawierają tulipany o dużych i małych kwiatach. Dostępne w naszym sklepie tulipany są jak żywe i pięknie wyglądają w wazonie. Dekoracje stworzoną z silikonowych tulipanów możesz ustawić w salonie, kuchni, czy też łazience, ponieważ silikon jest odporny na wodę i może być piękną dekoracją w każdym pomieszczeniu. Piękno żywych kwiatów w wazonie, czy dekoracji możesz teraz zatrzymać na dłużej dzięki sztucznym tulipanom, które wyglądają jak żywe!

Zalety silikonowych tulipanów

Sztuczne kwiaty posiadają wiele zalet, i nie inaczej jest w przypadku silikonowych tulipanów. Kwiaty te nie wymagają pielęgnacji, nie trzeba ich przycinać, czy pamiętać o wymianie wody w wazonie, żeby dłużej stały, nie musisz także myć wazonów. Jedynym zabiegiem pielęgnacyjnym, którego mogą wymagać sztuczne silikonowe tulipany może być ich przetarcie wilgotną ściereczką żeby oczyścić je z kurzu po dłuższym czasie. Niewątpliwą zaletą jest też ich trwałości ponieważ silikonowe tulipany są jak żywe i ich żywotność jest zdecydowanie większa, swoim pięknem mogą cieszyć oko przez wiele lat, dzięki trwałości materiału, z którego są wykonane.

Bukiety silikonowych tulipanów do domu, restauracji, hotelu – pasują po prostu wszędzie!

Dzięki temu, że tulipany silikonowe wyglądają jak żywe z powodzeniem wykorzystywane są w dekoracjach domowych, restauracyjnych, czy hotelowych. Sztuczne tulipany są wybierane częściej przez hotele i restauracje, do dekoracji, które nie są często zmieniane np. dekoracji, które zdobią okna. Na stołach nadal królują kwiaty żywe, ponieważ podkreśla to prestiż danego miejsca. Jednak trzeba przyznać, że czasami trudno odróżnić sztuczne tulipany od tych żywych i bukiet silikonowych tulipanów w wazonie na stoliku w restauracji, czy biurku hotelowym będzie robił dobre wrażenie. Silikonowe tulipany można wykorzystać także do dekoracji na przyjęcia okolicznościowe organizowane w domu, kilka sztucznych bukietów z tulipanów włożonych w jeden wazon stworzy prostą lecz zachwycającą kompozycję.

Dlaczego wybrać silikonowe tulipany?

Za wyborem silikonowych tulipanów przemawia przede wszystkim to, że te sztuczne tulipany wyglądają jak żywe a przy tym są niezwykle trwałe i jak już wspominaliśmy nie wymagają pielęgnacji. Silikon z którego wykonane są kwiaty jest odporny na warunki atmosferyczne i wodę, dzięki czemu tulipany mogą być wykorzystywane do kompozycji domowych jak i tych, przeznaczonych na zewnątrz. Tulipany wykonane z silikonu swoim pięknem mogą zachwycać nawet przez kilka lat, bez utraty ich wdzięku.

Sztuczne tulipany do dekoracji wielkanocnych

Żywe tulipany są kwiatami, które kwitną od maja do kwietnia, dlatego są niezwykle popularną dekoracją w okresie Świąt Wielkanocnych. Sztuczne tulipany wykonane z silikonu wyglądają jak żywe, dlatego co raz częściej spotykamy je w wielkanocnych kompozycjach na stołach naszych domów a także w kościołach, restauracjach, sklepach i hotelach. Silikonowe tulipany w kolorze żółtym pięknie komponują się z zielonymi dodatkami i ceramicznymi figurkami zajączków wielkanocnych oraz figurkami jajeczek, czy kurczątek, dzięki nim można stworzyć stroiki, które przetrwają lata i pozostaną piękne na długo.

Co symbolizują poszczególne kolory tulipanów?

Silikonowe sztuczne tulipany są dostępne w wielu kolorach. Poniżej opisaliśmy symbolikę poszczególnych kolorów, co może ułatwić Ci wybór odpowiedniego koloru:

  • Pomarańczowe tulipany to entuzjazm, pożądanie i pasję.
  • Żółte tulipany symbolizują pogodność i szczęście.
  • Białe tulipany to symbol przebaczenia. Oznaczają niewinności i nieskazitelną czystość.
  • Różowe tulipany to wyraz troski i sentymentu do dziewczyny, którą obdarowuje się kwiatami.
  • Fioletowe tulipany są symbolem władzy i wspaniałości.
  • Czerwone tulipany oznaczają doskonałą miłość.

 

Jakie tulipany znajdziesz w sklepie FloreAmore?

W naszym sklepie internetowym oferujemy sztuczne silikonowe tulipany, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Posiadamy bogatą ofertę sztucznych tulipanów dostępnych w różnych wzorach i kolorach, w sprzedaży m.in. sztuczne tulipany żółte, różowe, czerwone, białe, liliowe a wszystkie z nich wyglądają jak żywe i a dzięki bogactwu kolorów, wzorów i rozmiarów można dopasować je do każdego wnętrza czy aranżacji. Gwarantujemy, że bukiet silikonowych tulipanów kupiony w naszym sklepie będzie piękną dekoracją w Twoim domu, biurze, hotelu, czy restauracji.

Napisz do nas!

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!